Když ventilátor už nestačí, aneb jiné možnosti chlazení

klimatizace do bytu Zlín

Už začínáte zjišťovat, že pouhý ventilátor na léto stačit nebude? Je konec června a rozhodně nás čekají mnohem vyšší teploty, na které je třeba se připravit. Pokud hledáte klimatizace do bytu Zlín, tak budete potřebovat shrnutí a výhody jednotlivých druhů, které jsou v tomto článku.

Číst dál: Když ventilátor už nestačí, aneb jiné možnosti chlazení

  • Vytvořeno dne .

V čem se liší čerpadla do septiku? A jaké jsou jejich výhody?

čerpadla do septiku

S klasickým čerpadlem si při odčerpávání kalové vody nevystačíte, protože znečištěná voda vyžaduje mnohem výkonnější přístroj. Čerpadla do septiku by měla mít dostatečně velký výkon a průtok, ovšem záleží i na dalších parametrech, jako jsou vytíženost čerpadla a druh pohonu.

Číst dál: V čem se liší čerpadla do septiku? A jaké jsou jejich výhody?

  • Vytvořeno dne .

Jsou ultrazvukové odpuzovače myší humánní?

Myš, humánní odpuzovače myší

Nejedna domácnost řeší, jak se zbavit nezvaných hostů v domácnosti. Těmito hosty jsou škůdci typu mravenců, švábů, myší, kun a další. Ne všechny domácnosti se ovšem zaměřují na humánní možnosti zbavení se škůdců. Dneska se zaměříme na odpuzovače myší. Na jakém principu fungují, jak účinné jsou a jestli myši kvůli nim přicházejí k újmě.

Číst dál: Jsou ultrazvukové odpuzovače myší humánní?

  • Vytvořeno dne .

Vánoce se blíží! Kupte rozbalené a vrácené zboží se slevou

rozbalené a vrácené zboží se slevou

Vánoce klepou na dveře, a tak máte poslední dva týdny na nakoupení nějakých dárků, s nimiž potěšíte své blízké. Přemýšlíte nad elektronikou? Pravděpodobně jste ani netušili, že můžete koupit kvalitní zboží za mnohem nižší cenu, než nabízí velké internetové obchody či kamenné prodejny. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia e-shopů, které nabízejí takzvané výrobky bez obalu. Jak to funguje?

Číst dál: Vánoce se blíží! Kupte rozbalené a vrácené zboží se slevou

  • Vytvořeno dne .
  • 1
  • 2

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz