Skleněná vitrína do jídelny. Jakou vybrat?

Na jaké vitríny je možné narazit, když se procházíme po venku? Na to se možná moc lidí neptá, každý má o vitríně úplně jinou představuje. Někdo má vitrínu v obývací stěně, do které nacpe desítky hrnečků a někdo se chodí dívat na měsíční aktualizaci plakátů ve vitríně před panelákem, kterou mají pronajaté politické strany. Kdo chce umět rozlišovat mezi těmito druhy vitrín, tak by si měl důkladně přečíst tento článek.

Vitríny výstavní

Tyto vitríny mají specifika, která jsou nanejvýš vhodná pro využití pří výstavě v muzeích, knihovnách a jiných veřejných místech. Jsou často skleněné, aby jejich obsah byl dobře vidět a zároveň, aby byl chráněn před okolními vlivy.

Prodejní vitríny

Ty se používají k prezentaci a případnému prodeji produktů. Často to bývá jídlo. Například, když jdeme do pekárny, tak se skrze vitrínu díváme na koblížky. A abychom ty koblížky neposlintali a byly chráněny proti povětrnostním vlivům a byly udržovány v chládku, tak tam máme vitrínu.

Informační vitríny

Tyto vitríny se vyrábí z hliníku – levného a odolného materiálu. Bývají ve veřejném prostranství a potřebují být chráněny před možným vandalismem a potřebují vypadat důstojně, jelikož slouží jako nosiče oficiálních informací.

Dětské vitríny

Tyto vitríny se označují i jako školní vitríny, můžeme je vidět často ve školkách a vyznačují se tím, že místo oficiální hranaté konstrukce jsou umístěny na obrázku (například ježka nebo jablka). Oblíbenost těchto vitrín stoupá díky tomu, že udrží pozornost dětí, které nemají v době informačních technologií mají rády barvičky. Tak díky těmto vitrínám, ve kterých může být ve školkách třeba obědové menu není tak obtížné přehlédnout, že je na jídlo špenát a kyselice. 

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz