Psí tuli vaky? Dopřejte mazlíčkovi wegett

Dnes se lidé chovají ke svým psům jako k vlastnímu dítěti. Připravují jim složitá jídla, důkladně pečují o jejich zdraví a jejich venkovní boudy začínají pomalu připomínat obrovské vily z Los Angeles. Když ale svoje čtyřnohá miminka pustí na noc domů, nemají si chudáci kam pořádně lehnout. Od toho jsou tu psí pelíšky. Pojďme se spolu podívat na pár důvodů, proč byste i vy měli svému kamarádovi pořídit vlastní postel.

Vyhnete se chlupům na gauči

Schválně kolikrát týdně (spíš denně) musíte z gauče dostávat chlupy. Hlavně teď, když se pomalu blíží zima a psi si venku začínají oblékat zimní kožichy. To potom večer přijdou domů do vyhřátého obýváku a všechna ta srst je jim najednou k ničemu. A vám pak nezbývá nic jiného, než stát u sedačky s vysavačem, nebo používat jeden váleček na chlupy za druhým. Někdo to řeší tak, že si gauč potáhne dekou, ale stojí to opravdu za tu námahu navíc? Se psím tuli vakem byste se těchto problémů snadno zbavili.

Postel vašeho psa může ladit s tou vaší

Pokud máte svého mazlíka vytrénovaného tak, že k vám do postele nesmí a nenecháte se obměkčit ani těma rozkošnýma štěněcíma očima (zrůdo), určitě oceníte aspoň to, že budete moc mít podobnou postel. A je dost možné, že postel vašeho psa bude o dost pohodlnější než ta vaše. Ale nejspíš vás má tak vycvičené, že vás k sobě do pelíšku nepustí.

Na pelíšek si můžete lehnout oba

Jestli máte retrívra, rotvajlera, nebo nějakého jiného většího psa, můžete se na jeho velký pelíšek rozvalit oba dva. Pes navíc nádherně hřeje, takže se vám do vaší postele rozhodně chtít jít nebude. Ani vaše dvojitá zimní peřina se psovi nevyrovná.

I pes si potřebuje odpočinout

Po celém dni venku stráveném neustálým sbíráním větví, štěkáním na kolemjdoucí a chytáním vlastního ocasu si váš nejlepší kamarád zaslouží pořádný wegett, nemyslíte? Taky byste nechtěli po náročném dni v práci přijít domů a být vyhozeni na zem.

Zvažujte pořízení psího tuli vaku? Máte několik možností.

  • Omyvatelné psí pelíšky snadno koupíte v jakémkoliv zverimexu. Pokud ale chcete, aby se měl váš mazlíček stejně dobře jako vy, pořiďte mu psi verzi oblíbených fat boyů.
  • DIY. Pokud si v šití věříte a nemáte doma nadšeného trhače, zvládnete výrobu jednoduchého tuli vaku také doma

psí postel

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz