Lexan nie sú len polykarbonátové dosky

predaj lexanu

Séria polykarbonátových dosiek Lexan je známa všetkým, ktorí niekedy tieto dosky potrebovali. Kam sa však obrátiť, keď hľadáme firmu, ktorá sa priamo špecializuje na predaj lexanu?

Čo však už nie je tak úplne každému známe je, že do výrobkov značky Lexan patrí aj grafické fólie. Tieto fólie nájdu efektívne uplatnenie predovšetkým v automobilovom, elektrotechnickom a tlačiarenskom priemysle.

Tieto polykarbonátové fólie sú skvelým a ekonomickejším materiálom pre využitie ako kovy. Fólia je ľahko spracovateľná a vďaka veľkých možnostiam úprav je skvelá na vytvorenie dobrého dizajnu. Je veľa druhov fóliou s rôznymi predpokladmi. Aké sú niektoré vlastnosti tohto sortimentu od Lexanu?

- Vysoká priepustnosť svetla
- Tepelná stabilita od -40 ° C do +120 ° C
- Dobrá tepelná tvárnosť
- Výborná povrchová úprava fóliou
- Dobrá odolnosť proti ohňu
- Farebná potlač

Preto sa tento materiál hodí na vonkajšie použitie, napríklad k zastrešenie, bezpečnosť, presvetlenie a mnoho ďalších.
Je bežné, že vidíme polopriehľadné krytiny vonkajších priestorov. Avšak tiež skleníky, svetlíky, štadióny ale aj ploty a protihlukové steny pozdĺž ciest.

Ak by ste snáď tápal, kde sa tieto fólie využívajú za príklad môžeme spomenúť napríklad panely bielej techniky, krytie ľad obrazoviek alebo napríklad tachometre u automobilov.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz