Když ventilátor už nestačí, aneb jiné možnosti chlazení

klimatizace do bytu Zlín

Už začínáte zjišťovat, že pouhý ventilátor na léto stačit nebude? Je konec června a rozhodně nás čekají mnohem vyšší teploty, na které je třeba se připravit. Pokud hledáte klimatizace do bytu Zlín, tak budete potřebovat shrnutí a výhody jednotlivých druhů, které jsou v tomto článku.

Podparapetové klimatizace

Tento druh klimatizace se vyplatí do starších budov měst, kde jsou vysoké stropy a okna. Vejdou se tak akorát pod parapet a lépe cirkulují chladný vzduch.

Mobilní klimatizace

Skvělý druh klimatizace pro nájemníky bytů. Znáte to, máte smlouvu na podnájem na mnoho let, ale majitel bytu odmítá investovat, nebo aspoň povolit stálou klimatizační jednotku. Mobilní klimatizace je vaše řešení.

Klimatizace s venkovní jednotkou

Klasická forma nástěnné klimatizace, která má jak vnější, tak venkovní jednotku. Ochlazuje vnější vzduch a přivádí ho dovnitř, zatímco nasává vnitřní vzduch a vyhání ho ven.

Klimatizace bez venkovní jednotky

Narozdíl od verze s venkovní jednotkou, přeměňují vnitřní teplý vzduch na studený pomocí chladicí jednotky přeměny vzduchu. Multi-splitové klimatizace
Verze s jednou venkovní jednotkou a více vnitřními. Ideální pro byty, které mají jen jednu venkovní plochu a zbytek uvnitř budovy.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz