Odborníkem na nerezové hydraulické šroubení je MANVER

Současný trh s hydraulickým šroubením je poměrně pestrý, tedy alespoň, co se značek, kvality a ceny týče. V daném segmentu se setkáte s mnoha různými značkami, mezi něž spadají například EXMAR, Parker Ermeto Original, EATON Walterscheid a arco Armaturenfabrik. Hydraulické šroubení všech uvedených značek najdete v bohatém produktovém portfoliu významné české společnosti MANVER, která se sama zabývá produkcí hydraulického šroubení podle norem ČSN a DIN.

Číst dál: Odborníkem na nerezové hydraulické šroubení je MANVER

  • Vytvořeno dne .

Hydraulické čerpadlo nebo motor?

hydraulické válce dvojčinné

Pascalův zákon hovoří, že "Síla, která působí na první píst, vytváří v kapalině tlak, který se přenáší do všech míst kapaliny, tedy i na píst druhý. Na druhý píst tlačí kapalina stejně velkým tlakem a podle velikosti obsahu pístu působí celkovou silou, která může být větší, než byla původní síla na první píst". Když jsme si takto pěkně vydefinovali hydrauliku, pojďme se o ní pobavit víc. Co takhle v kontextu s dvojčinnými hydraulickými válci.

Číst dál: Hydraulické čerpadlo nebo motor?

  • Vytvořeno dne .

Jaké služby poskytuje trh nerezových kovů?

Výsledek obrázku pro nerez

Korozivzdorná ocel, neboli nerezová ocel má široké využití v potravinářském, chemickém, automobilovém průmyslu, ve stavebnictví a v mnoho dalších odvětví. Nerezová ocel je vyznačuje svojí zvýšenou odolnosti vůči korozi, ať už se jedná o korozi chemickou, či elektrochemickou. Pro své využití je tedy na trhu i velké množství služeb spojené s nerezovými kovy, ať už s jejich úpravou, jejich čištění a opracovávání.

Číst dál: Jaké služby poskytuje trh nerezových kovů?

  • Vytvořeno dne .

Bez čeho se žádná autolakovna neobejde?

stříkací kabina

S menšími opravami na automobilu si poradí takřka každý šikovný muž i doma. Jestliže však chcete, aby nebyly opravy vůbec znát, zejména ty, co se týkají vzhledu, je lepší svěřit práci do rukou profesionálů. Přelakovat nějakou menší část vozidla asi zvládnete, ale co když se jedná o celý automobil? V takovém případě je ideální zajet přímo do autolakovny. Zajímalo vás někdy, čím vším je taková autolakovna vybavená? V následujících řádcích vám to prozradíme.

Číst dál: Bez čeho se žádná autolakovna neobejde?

  • Vytvořeno dne .

Co je to mezigenerační obměna ve firmě? A jak probíhá?

mezigenerační obměna

V podnikatelském světě nastávají různé nenadálé situace. Jakmile se objeví zdravotní komplikace, nebo prostě začnete mít potřebu jít do penze, pochopitelně řešíte i to, komu předat svou společnost. Jestliže máte v rodině nástupce, jenž by mohl po vás převzít vedení, pak dojde k takzvané mezigenerační obměně. Co všechno zahrnuje? A jak vůbec probíhá.

Číst dál: Co je to mezigenerační obměna ve firmě? A jak probíhá?

  • Vytvořeno dne .

Kdy využijete plošiny nůžkové, přívěsné a kloubové?

pracovní plošiny

V současné době využijete pracovní plošiny v takřka každé oblasti, ať už se jedná o stavebnictví, opravy venkovního osvětlení, nebo třeba různé úpravy interiéru. Vybrat si navíc můžete z několika různých druhů plošin, přičemž nejčastější jsou nůžkové, kloubové a přívěsné. V následujících řádcích se proto zaměříme na všechny tyto tři druhy.

Číst dál: Kdy využijete plošiny nůžkové, přívěsné a kloubové?

  • Vytvořeno dne .
  • 1
  • 2

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz