Renovace průmyslové podlahy jedině epoxidem

Potřebujete zrekonstruovat průmyslovou podlahu? Chcete to mít rychle a levně? Právě jste narazili přesně na to, co hledáte! V tomto článku se dozvíte, jak nejlevnější zrekonstruovat podlahu bez zbytečného stěhování nebo pozastavení výroby.

Už vás víc napínat nebudu, cesta k dokonalé, a hlavně finančně přijatelné průmyslové podlaze je epoxid. Nejpoužívanějším způsobem je právě aplikace epoxidové stěrky nebo epoxidového nátěru. Rozhodnete-li se pro epoxidový nátěr, můžete očekávat téměř expresní realizaci, ta se pohybuje okolo několika hodin, tudíž není potřeba vystěhovat celou halu. Jedinou nevýhodou je fakt, že tloušťka nátěru nesmí překročit 1 mm.

Epoxid je výhra

Epoxidové materiály v sobě skrývají spousty výhod. Pomineme-li finanční a časovou úsporu, tak epoxidové podlahy jsou po vytvrdnutí výborně mechanicky a chemicky odolné. Mají vysokou možnost variability, tedy potřebujete-li protiskluzové vlastnosti, není problém. Při finální fázi aplikace se použije pouze speciálním vsypem, který udělá povrch podlahy protiskluzový. Epoxid vyhodí i v případě, pokud potřebujete například v lékařském nebo potravinářském průmyslu bezprašnost.

Barva dle své libosti

Nechcete, aby vaše podlaha byla tmavě šedá? Není problém, stačí si jen vybrat. A vybírat můžete z nekonečných odstínů RAL. Jako bonus lze podlahu dotónovat pomocí barevných chipsů.

Proces aplikace epoxidu na podlahu

  1. Penetrace podkladu,
  2. První vrstva stěrky (tloušťka přibližně 1,5 mm),
  3. Druhá vrstva stěrky (podle individuálního posouzení),
  4. Ochranný lak.
  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz