Opravy průmyslových podlah od JACLEAN

Bez podlahy se dnes obejde jen máloco a málokdo. Tento článek nebude mít žádnou edukativní váhu, spíše si zopakujeme to, co už víme. Budeme se věnovat betonovým podlahám, které jsou určeny pro průmyslové použití, tedy velkou zátěž.

Co je to podlaha?

Podlahou nejčastěji označujeme vrstvenou konstrukci, která poté tvoří vrchní viditelnou část, která je v kontaktu s předměty atd. Konstrukce navazuje na podkladovou vrstvu, nejčastěji ji tvoří podkladní betonová vrstva nebo stropní konstrukce. Následně je na člověku, jaký zvolí samotný povrch podlahy, výběr je totiž nepřeberný.

Průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy jsou vytvořeny tak, aby dokázaly odolávat zvýšenému mechanickému, chemickému a jinému druhu opotřebení. Velmi často se totiž nachází v těžkých průmyslových provozech s pohybem manipulační techniky. Dalším faktorem, který podlahu ovlivňuje je její náročnost na údržbu, tam musí být pochopitelně co nejsnadnější. Díky rozmachu různých tónovacích materiálu dnes není žádným problémem, aby průmyslová podlaha plnila také funkci designovou.

Před výběrem vhodné podlahy, kontaktuje odborníky, kteří vám na základě dlouholetých zkušeností a vašich požadavků poradí, jaký povrch je pro vás tím pravým. Pokud o podlahách nevíte nic a budete vybírat pouze nejnižší ceny, může se stát, že podlaha do pár měsíců popraská a přestane mít své vlastnosti a budete nuceni znova investovat nemalé prostředky k rekonstrukci.

Rekonstrukce podlah

Bohužel ne vždy se oprava betonové podlahy podaří, takže je potřeba sáhnout po opravě nebo výraznější rekonstrukci stávajícího povrchu. Metod je hned několik, nicméně jsou náročné na čas nebo finančně nákladné. Při rekonstrukcích je důležité vhodně připravit podklad pro novou vrstvu betonu nebo epoxidu. Zejména je nutné vyčistit praskliny a výtluky, aby v nich nezbyl žádný prach a vydrolený beton, směs by poté nemusel přilnout.
Dalším krokem je penetrace, kdy aplikujeme na celý povrch a speciálně vydrolené úseky speciální látku, která okolí zpevní. Vybírat můžete z celé řady stavební chemie a penetrací.

JACLEAN specialista na podlahy

Chcete-li mít jistotu, že vynaložené finance i úsilí dosáhnou vaší představy o dokonalé podlaze, nepouštějte se do toho sami, nemáte-li předešlé zkušenosti. Doporučím vám specialistu, který se zabývá opravami průmyslových podlah epoxidovým a polyuretanovým materiálem. Vyzkoušejte jejich služby, určitě nebudete litovat.

O firmě JA Clean píšou také německé servery: https://www.welt.sn2world.com/unternehmen/13769-die-investition-in-die-renovierung-eines-industriebodens-zahlt-sich-aus.html 

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz