Hydraulické šroubení Walterscheid seženete u MHI Servis

Dnes si něco řekneme o hydraulice, jejím servisu a náhradních dílech které jsou bezesporu důležité pro její správnou funkčnost. Pod pojmem hydraulika si představme využití mechanických vlastností tekutin pro technické účely, které neuvěřitelně zlehčují naši práci.

Hydraulika a její princip

Nejjednodušší hydraulické zařízení se skládá z dvojice pístů, hydraulických hadic, hydraulického čerpadla a oleje a samozřejmě šroubení walterscheid. Princip je takový, že jeden z pístů vystavíme tlaku, přičemž kapalina umístěná uvnitř se vlivem "síly" přesune k pístu druhému. Proč tomu tak je se dozvíme z Pascalova zákona, který hovoří, že: "síla, která je vyvíjena na jedno místo, vytvoří v kapalině tlak, jehož vlivem je tekutina přesunuta k pístu druhému.".

Jak je z úvodu patrné, hydraulika a její používání nám velmi zjednodušuje práci pokaždé, potřebujeme-li například pohnout s těžkým břemenem, něco zvednout do výše nebo pořádně zmáčknout. Hydraulická zařízení se hojně využívají v:

  • stavebnictví,
  • zemědělství,
  • průmyslu
  • dopravě.

Hydraulické šroubení a spojovací prvky

Tyto jednotlivé a nezbytné komponenty jsou v hydraulických systémech používány ke kompletaci jednotlivých částí hydraulických aplikací. Řadí se mezi ně například hydraulická hrdla, převlečné matice, zářezné kroužky, hydraulické spojky a redukce v různých provedeních, hydraulické rychlospojky, hydraulické kohouty, ventily, hydraulické trubky a mnoho dalších prvků, které se řadí do těchto kategorií.

hydraulické šroubení a spojovací prvky

Společnost MHI servis

Firma MHI servis spol. s.r.o. vznikla v roce 2010, nicméně navazuje na více než dvacetiletou tradici a zkušenosti podniku HYDROCOM. Disponuje velkými skladovými a výrobními prostory. Portfolio produktů zahrnuje hydraulické hadice, hydraulické šroubení, hydraulické trubky a spoustu dalších prvků, jež využijete v oblasti hydrauliky. V nabídce najdete vše, co Váš hydraulický systém potřebuje.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz