Ve svařovně se bez kvalitního odsávání neobejdete

odsávání svařoven

Pokud jste se rozhodli, že si založíte společnost zaměřenou na svařování, nejprve si zjistěte, co všechno do své dílny potřebujete. Samozřejmě základním stavebním kamenem je takzvané odsávání svařoven, které se rozděluje na několik kategorií v závislosti na tom, jaký způsob odsávání potřebujete. V následujících řádcích se na danou problematiku podíváme podrobněji.

Odsávání svařoven může být dvojího charakteru. První systém zajišťuje odsávání lokální z prostoru vzniku emise přímo od zdroje vzniku. Druhý zase nabízí odsávání prostorové z volného prostoru objektu.

Kdy se používá lokální systém?

Prvně se zaměříme na lokální systém, jenž je určen do pracovišť, kde nic nebrání tomu používat odsávací ramena, zákryty a digestoře. Velkou výhodou je, že se dým nedostane do dýchací zóny svářeče, protože je všechno odsáváno pryč. Lokální varianta je považována za nejúčinější systém odsávání. Ovšem na druhou stranu je zde věc druhá, pracovníci systém využívají neefektivně, a potom ztrácí smysl, a proto je nezbytné je proškolit.

Prostorové odsávání je alternativou lokálního, přičemž jeho úkolem je na pracovišti udržet přijatelné hygienické podmínky. Používá se hlavně v dílnách, kde není možné používat lokální řešení.

Kdo odsávání do svařoven nabízí?

Jestliže hledáte specialistu, jenž vám navrhne odsávání takové, aby odpovídalo normám a zároveň vyhovovalo vašemu pracovišti, obraťte se na společnost TIGEMMA ENGINEERING. Zabývá se odsáváním jako takovým řadu let a nabízí možnosti nejen svařovnám, ale také slévárnám, tiskárnám, brusírnám a automotive. Pro podrobnější informace navštivte buď webovou stránku https://tigemma-engineering.cz/, kde najdete i kontaktní formulář, nebo rovnou navštivte pobočku firmy ve městě Hranice. Záleží jen na vás, která možnost kontaktu vám vyhovuje.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz