Kdy využijete plošiny nůžkové, přívěsné a kloubové?

pracovní plošiny

V současné době využijete pracovní plošiny v takřka každé oblasti, ať už se jedná o stavebnictví, opravy venkovního osvětlení, nebo třeba různé úpravy interiéru. Vybrat si navíc můžete z několika různých druhů plošin, přičemž nejčastější jsou nůžkové, kloubové a přívěsné. V následujících řádcích se proto zaměříme na všechny tyto tři druhy.

Nůžkové plošiny

První variantou jsou nůžkové plošiny, které jsou vhodné pro bezpečnou práci ve výškách. Zvládnou dokonce i nerovný terén. Vybrat si můžete hned ze dvou variant – plošiny s elektrickým pohonem, nebo dieselovým pohonem. U elektrického provedení máte jistotu nulového hluku při práci, nicméně nevýhodou je, že jste závislí na elektrické síti. Dieselové nůžkové plošiny jsou ideální volbou do exteriéru. Používají se například při obřezávání větví vysoko v korunách stromů.

Kloubové plošiny

Dalším typem jsou kloubové plošiny, jež jsou charakteristické horizontálním pohybem. Ramena plošiny mají navíc docela velký dosah i do stran, a tak se plošina dá používat ve výrobních halách i skladech, kde je zboží uloženo jak horizontálně, tak vertikálně. Stejně jako nůžkové, tak i kloubové plošiny bývají poháněny dieselovým či elektrickým motorem.

Přívěsné plošiny

Ještě za zmínku stojí praktické přívěsné plošiny, s nimiž bez problémů prorazíte i v náročném terénu. Přívěsná plošina, jak už samotný název napovídá, se připojí za osobní automobil a převeze na místo určení. Jak jednoduché.

Jestliže hledáte specialistu, jenž se na pracovní plošiny orientuje, doporučujeme obrátit se na firmu INREKA PLOŠINY, která patří mezi lídry ve svém oboru. Poskytuje jak prodej, tak i pronájem těchto pomocníků. V její nabídce narazíte na plošiny přívěsné, teleskopické, kloubové, nůžkové, kloubovo-teleskopické, ale i speciální.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz