Bez čeho se žádná autolakovna neobejde?

stříkací kabina

S menšími opravami na automobilu si poradí takřka každý šikovný muž i doma. Jestliže však chcete, aby nebyly opravy vůbec znát, zejména ty, co se týkají vzhledu, je lepší svěřit práci do rukou profesionálů. Přelakovat nějakou menší část vozidla asi zvládnete, ale co když se jedná o celý automobil? V takovém případě je ideální zajet přímo do autolakovny. Zajímalo vás někdy, čím vším je taková autolakovna vybavená? V následujících řádcích vám to prozradíme.

Přípravné pracoviště

Ještě před započetím lakování je nezbytné automobil náležitě připravit. Pracovník to sice zvládne kdekoliv, nicméně práci mu usnadní takzvané přípravné pracoviště, které navíc nabízí bezpečné prostředí. Přípravné pracoviště je přizpůsobené tak, aby snadno odešly prach i výpary z lakování. Splňuje navíc bezpečnostní požadavky.

Lakovací kabina

Základním stavebním kamenem každé autolakovny je bezpochyby stříkací kabina, která může vypadat takřka jakkoliv. Jednat se může například o otevírací box. Jakmile se otevřou přední vrata, objeví se před vámi vyvýšená podlaha s kovovým roštem a nájezdem. Samozřejmě nechybí osvětlení, aby bylo na práci perfektně vidět. Stříkací kabina je dále vybavena filtrem, hořákem a kvalitním odsáváním, aby výpary odcházely pryč, a tím pádem lakýrníci nedýchali nezdravý vzduch.

Odsávací stěna

Další součástí autolakovny je odsávací stěna zachytávající všechny nečistoty, jež jsou produkovány během procesu lakování.

Jestliže jste se rozhodli, že si nakonec otevřete vlastní autolakovnu, bez výše uvedených prvků se rozhodně neobejdete. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele potřeb pro autolakovnu, doporučujeme podívat se do nabídky společnosti SPOLMONT, která má široký sortiment v oblasti lakování, tryskání a repase. Poskytuje také vzduchotechniku a prodává i bazarové kousky za přijatelnější ceny.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz