Odborníkem na nerezové hydraulické šroubení je MANVER

Současný trh s hydraulickým šroubením je poměrně pestrý, tedy alespoň, co se značek, kvality a ceny týče. V daném segmentu se setkáte s mnoha různými značkami, mezi něž spadají například EXMAR, Parker Ermeto Original, EATON Walterscheid a arco Armaturenfabrik. Hydraulické šroubení všech uvedených značek najdete v bohatém produktovém portfoliu významné české společnosti MANVER, která se sama zabývá produkcí hydraulického šroubení podle norem ČSN a DIN.

MANVER se na českém trhu proslavil nejen svou nabídkou, ale také tím, že se stal jediným oficiálně certifikovaným prodejcem nerezového hydraulického šroubení a dalších produktů německého výrobce EXMAR.

Hydraulické šroubení a další prvky od značky EXMAR

V průmyslové oblasti je velice poptávané šroubení se zářezným kroužkem, jenž se vyrábí podle norem EN ISO 8434-1 a DIN 2353. Šroubení z vysoce kvalitní nerezové oceli seženete ve třech sériích, a to LL, L a S. Stejně tak si můžete vybrat průměr od 4 mm do 42 mm. Šroubení disponuje metrickým, trubkovým, případně NPT závitem. A vybrat si můžete i z konkrétního těsnění – těsnění Viton, nebo těsnění kovové.

V produktovém portfoliu výrobce EXMAR najdete i hadicové přípojky, které vám je schopna společnost MANVER dodat v poměrně krátkém čase. Přípojky jsou vyrobené také z nerezové oceli a uplatnění nacházejí u gumových, termoplastových či teflonových hadic.

MANVER prodává také kulové kohouty z nerezavějící oceli, jež jsou pro vysokotlaké i nízkotlaké použití. V případě potřeby je možné vyrobit uzamykatelné alternativy. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na kulové ventily. Jsou k dostání v několika typech – uzavírací, regulační, dávkovací a pro manometry.

Dále má německá firma EXMAR ve svém výrobním programu měřící přípojky, úhlové otočné šroubení, zpětné ventily, NC-svěrné kroužky i předmontážní příslušenství. A to všechno vám může dodat MANVER jakožto výhradní prodejce.

Proč zvolit hydraulické šroubení značky EXMAR?

Protože existuje na trhu spousta značek, které se věnují výrobě hydraulického šroubení, není jednoduché zvolit tu správnou. Německá značka EXMAR však nabízí kvalitu, výbornou cenu a vlastní výrobu nerezových armatur. Dodací lhůty jsou opravdu krátké a sortiment široký.

Jestliže si tedy chcete objednat nerezové hydraulické šroubení, ale nemůžete si přesně vybrat, využijte odborného poradenství.

MANVER má více než 20 tisíc skladových položek, na 1 500 spokojených zákazníků, a to vše získal za 11 let své existence. Přináší zákazníkům vždy to, co opravdu potřebuje.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz