Jak poznat, že jsou rolovací vrata to pravé pro vás?

rolovací vrata

Průmyslová rolovací vrata jsou skvělým řešením pro oddělení prostoru ve frekventovaných prostorách, jako jsou průmyslové provozy, nebo také nákupní centra. Jaké možnosti a výhody tento druh vrat přináší se dozvíte v tomto článku.

Vrata 

Typickým zástupcem rolovacích vstupů jsou právě vrata. Často se vyznačují svým typickým celokovovým vzhledem a pravidelných drážek ve stylu žaluzií. Tento typ však není jediný, který se vyrábí, takže se nemusíte bát jednotného vzhledu á la sklady. Kromě jiných materiálových a barevných možností se dají personalizovat i jiné prvky zabudované ve vratech. Například možnost vytvoření odvětrávací mřížky ve spodní straně vrat pro větší vzdušnost prostoru, nebo naopak přidání zavětrávacích háků, které umožní vyšší odolnost vrat proti silným větrům ve venkovních prostorech.

Mříže

Jiným, velmi typickým rolovacím vstupem jsou mříže. Mříže můžete nejčastěji vidět v obchodech a nákupních centrech, kde chrání vstup do jednotlivých prodejen, aniž by omezoval svým otevíráním kolemjdoucí. Různé hustoty mříží, jiné materiály a barevné provedení zajistí, že každý obchodní vstup bude moci mít vstup, který se netluče designově se zbytkem obchodu. Jak mříže, tak i vrata je možné pořídit v mechanické i automatické variantě. Automatické systémy mají více možností, mezi které patří ovládací panel, dálkové ovládání,  kombinace, nebo klíč.

Rolovací, nebo sekční?

Hlavním rozdílem, mezi rolovacími a sekčními vraty je, že rolovací využívají ohybů vrat, aby se do sebe srolovali na jedno místo v rolovacím mechanismu, zatímco sekční vrata se posouvají bez skládání do prostoru pokračující pod stropem místnosti. Cenové možnosti, ale hlavně prostorové možnosti v místnosti ovlivňují výběr mezi sekčními a rolovacími vraty.

 

Kde jinde najdete rolovací vrata:

- průmyslové objekty

- autoservisy a autoumývárny

- logistické haly

- větší i menší garáže

- objekty s komplikovaným vjezdem

- hasičské stanice

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz