3 důvody, proč zajistit sledování psů přes GPS obojky

gps obojky

Problém ztracených psů je poměrně běžný, proto jsou majitelé velmi citliví na své domácí mazlíčky. Jednou ze základních forem boje se ztracenými psy je implantace speciálních podkožních mikročipů, které obsahují vhodné informace. Očipované zvíře je umístěno do databáze psů, díky které jej lze rychle identifikovat. Úroveň informovanosti veřejnosti je bohužel stále poměrně nízká a mnoho lidí si neuvědomuje, že se může snadno vyhnout ztrátě domácího mazlíčka.

Číst dál: 3 důvody, proč zajistit sledování psů přes GPS obojky

  • Vytvořeno dne .

Jak vybrat správný elektronický obojek? Poradíme vám

I v natolik specifické oblasti, jako jsou obojky pro psy, se objevují stále nové technologie a vychytávky, které mají majitelům pomoci s výcvikem čtyřnohého kamaráda. V posledních několika letech se do popředí prodírá elektronický, respektive elektrický obojek, jenž s sebou přináší spoustu výhod. Dokonce některé modely disponují tolika funkcemi, že jsou ideální pro účely výcviku.

Číst dál: Jak vybrat správný elektronický obojek? Poradíme vám

  • Vytvořeno dne .

Dodavatelé robotických technologií ve Zlíně, které byste měli znát

Česká republika je sice více známá ve světě jako přední dodavatel skvělých piv, ale naší hlavní chloubou je ovšem strojírenství a průmyslová robotika. Továrny z celého světa dováží české jednoúčelové stroje, kolaborativní a průmyslové roboty a další možnosti automatizace výroby. A není se čemu divit, Češi jsou odjakživa velmi vynalézaví hračičkové, kteří mají pro svou vášeň obrovské pracovní nasazení. Který z českých dodavatelů robotických technologií se tedy nachází ve zlínském kraji?

Číst dál: Dodavatelé robotických technologií ve Zlíně, které byste měli znát

  • Vytvořeno dne .

Průmyslový robot jako hnací motor robotiky

průmyslový robot

V posledních několika letech jsou automatizace a robotika na vzestupu. Podle organizace International Federation of Robotics by mělo v nadcházejících dvou letech dojít k až 15% růstu v počtu nasazení průmyslových robotů. Organizace má totiž optimistický scénář. Spoléhá, že ekonomika v celosvětovém měřítku posilní, stejně tak se zrychlí i obchodní cykly a zvýší nároky zákazníků na variabilitu. Zároveň se do praxe zavádí koncepty Průmyslu 4.0. Průmyslový robot se tak stává hnacím motorem robotiky jako takové.

Číst dál: Průmyslový robot jako hnací motor robotiky

  • Vytvořeno dne .
  • 1
  • 2

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz