3 důvody, proč zajistit sledování psů přes GPS obojky

gps obojky

Problém ztracených psů je poměrně běžný, proto jsou majitelé velmi citliví na své domácí mazlíčky. Jednou ze základních forem boje se ztracenými psy je implantace speciálních podkožních mikročipů, které obsahují vhodné informace. Očipované zvíře je umístěno do databáze psů, díky které jej lze rychle identifikovat. Úroveň informovanosti veřejnosti je bohužel stále poměrně nízká a mnoho lidí si neuvědomuje, že se může snadno vyhnout ztrátě domácího mazlíčka.

Alternativní metodou mikročipu je koupit obojek pro psa s GPS, který vám umožní vysledovat domácího mazlíčka. Satelitní navigační systém pracuje v každé situaci a umožňuje sledovat psa, který je velmi daleko od svého majitele. Operační systém GPS není příliš komplikovaný. Umístění vysílače je zabudováno do obojku psa - jeho velikost a váha nejsou pro psa ohromující, takže se majitel nemusí obávat, že pes bude příliš zatížen přístrojem. 

Při nákupu GPS obojku pro psa je třeba vzít v úvahu velikost zvířete; máme-li co do činění s velkým plemenem, měli bychom přizpůsobit obojek a velikost vysílače jeho rozměrům. 

Jak funguje GPS obojek pro psa? 

Pro každou sadu GPS obdrží zákazník speciální software obsahující předplacenou kartu. Po instalaci softwaru na mobilní telefon a řádném založení obojku můžeme zavolat psa. V reakci na naše volání obdržíme MMS a plány pro oblast. Pokud nechceme vynaložit náklady spojené s odesláním informací o poloze do mobilního telefonu, můžeme využít bezplatnou možnost - sledování psa přes internet. Každý výrobce opatří elektrický GPS obojek návodem, kde najdete všechny údaje týkající se možností sledování polohy zvířat. Kvalitní GPS obojek je velmi efektivním řešením. 

3 důvody, proč si pořídit GPS obojek 

Pes rád utíká

Váš pes opět šel na osamělou procházku nebo běžel za jiným zvířetem a nemůže najít cestu zpět? Patříte do skupiny majitelů, kteří se neustále obávají o svého domácího mazlíčka? Tento problém můžete snadno vyřešit. Zvažte nákup GPS obojku pro zvířata a vždy budete vědět, kde se váš pes nachází. Většina lidí si spojuje GPS s navigací nebo sledováním polohy automobilu, případně s policií a detektivy. GPS může být také použito k vyhledání domácích zvířat. 

Vyrážíte na dovolenou

Pokud váš oblíbený pes rád chodí sám a má tendenci běžet, stojí za to ho vybavit GPS lokátorem pro psa. Díky tomu bude snazší najít svého čtyřnohého přítele a nebudete se o něj muset starat. GPS je obzvláště užitečné, pokud jedete na dovolenou se psem a budete ubytováni na neznámém místě. Zařízení by mělo být nastaveno individuálně v závislosti na preferencích a velikosti zvířete. 

Bojíte se možného odcizení zvířete

Máte-li doma vzácné plemeno či výstavního šampiona, pak se nejspíš o zvíře bojíte. Nenechavců je mnoho a psa není těžké ukrást. GPS obojky pro psy jsou tím správným řešením. GPS vám vždy ukáže oblast, kde se váš pes nachází.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz