Jak vybrat vstupní turnikety do vaší firmy?

vstupní turnikety

Existuje několik klíčových proměnných, které je třeba zvážit před zakoupením vstupního turniketu pro váš projekt řízení přístupu. Níže jsou uvedeny důležité body, které je třeba zvážit při plánování vašeho turniketu. 

1. Kolik turniketů potřebuji? 

Při určování počtu turniketů, které váš projekt vyžaduje je třeba vzít v potaz:

Velikost vchodu: Obecně velikost dotyčného vchodu určuje, kolik turniketů je potřeba. Čím větší bude vchod, tím více turniketů bude zapotřebí. Systémy sloupků a kolejnic mohou být použity pro vyplnění mezer, pokud není žádoucí nebo nutná souvislá řada turniketů pro množství vyskytující se dopravy.

Průchodnost a provoz ve špičce: Je důležité zvážit průchodnost a provoz ve špičce při vstupu, když určujete, kolik turniketů je pro projekt zapotřebí (průchodnost lze definovat jako rychlost, kterou jednotlivci vstupují do zařízení - obvykle vyjádřená jako lidé za minutu). Různé turnikety poskytují různé průchodnosti. Je také důležité zvážit vybraný model turniketu. Bez ohledu na model turniketu, čím více jich bude na místě, tím vyšší bude celková průchodnost. 

2. Jaké funkce má můj turniket? 

Při volbě funkce turniketu je třeba zvážit následující faktory:

Konfigurace turniketu: Turnikety lze konfigurovat tak, aby fungovaly mnoha různými způsoby. Je důležité nakonfigurovat turniket ve spojení s vašimi konkrétními potřebami projektu.

Směr otáčení: Rozhodněte se, zda by se turnikety měly otáčet jedním směrem nebo oběma směry. Pro jednosměrný vstup nebo výstup jako přístupové body jsou vhodné jednosměrné mechanismy. U přístupových bodů, které mají vstupní i výstupní provoz, se doporučuje použít obousměrný mechanismus turniketu.

3. Jaký typ povrchové úpravy a ochrany bych si měl vybrat pro svůj turniket? 

Vybíráte-li turnikety je důležité, abyste porozuměli typům povrchových úprav / materiálů a tomu, jak souvisí s jejich zamýšleným použitím.

Faktory:

Okolní vlivy: Důležitou proměnnou, která může ovlivnit životnost a funkčnost turniketu, je prostředí, kde bude instalován. Například, jestliže je turniket instalován venku v místě velké vlhkosti, zvýšená přítomnost vlhkosti může způsobit jeho korozi, jestliže nezvolíte správnou povrchovou úpravu.

Způsob použití: Turnikety jsou sice odolné, ale způsob, jakým jsou používány, ovlivňuje, která povrchová úprava by měla být zvolena. Například turnikety v podnikové kanceláři budou méně opotřebené než turnikety na staveništi. Je tedy důležité zvážit, jak bude jednotka využita a kdo ji bude používat, než se rozhodnete o vhodném typu. 

Firma Spedos se snaží být vaším důvěryhodným zdrojem znalostí turniketů. Chceme vám, našim zákazníkům, poskytnout co nejvíce informací, které vám pomohou s rozhodnutím o nákupu. Naši produktoví specialisté jsou zkušení odborníci na kontrolu přístupu a jsou k dispozici, aby vám pomohli s výběrem dle vašich potřeb. 

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz