Precizní řešení pro malé a střední podnikání má jméno Kia

Kia nabízí také řešení pro malé a střední firmy. Co všechno nabízí v rámci svého obchodního modelu Kia Business?

Služby pro malé a střední firmy

Kia zajišťuje prodejní služby pro podnikatele v komplexním měřítku. Program Kia Business nabízí služby pro malé a střední podnikatele, ale také pro korporace nad 50 aut.

V první fázi si vozidla můžete porovnat sami prostřednictvím srovnávače. Ten najdete přímo na webových stránkách. Dokáže porovnat až čtyři vybrané automobily. Přehledně zobrazuje jednotlivé parametry a samozřejmě i cenu auta.

Podobně se můžete podívat na komplexní nabídku vozidel Kia a využít všechny individualizované možnosti prostřednictvím konfigurátoru. V něm lze dostupné vozy přizpůsobit a navrhnout si vozidlo dle vlastních potřeb.

 

Najděte si svého prodejce Kia

Tyto nástroje vám pomohou udělat si základní představu o produktové nabídce Kia. Dále je již na místě využít služby prodejců. Ti jsou odborně proškoleni, aby dokázali klientům ohledně jejich požadavků vždy kvalifikovaně poradit.

Nejbližšího dealera Kia najdete s pomocí interaktivní mapy. Online lze na vybraný termín objednat také testovací jízdu. Jakmile máte již vybrán konkrétní automobil, zástupci značky Kia vám pomohou vyřešit i vhodný způsob financování. Jednou z možností může být i Kia Lease.

 

Co je Kia Lease

Kia Lease je byznys program zaměřený na operativní leasing. Dostupný je po celé ČR u jednotlivých autorizovaných dealerů.

Personalizovaná služba se dokáže variabilně přizpůsobit potřebám každého podnikání. Nastavit si lze nájezd kilometrů, požadovanou dobu kontraktu a také možnosti servisu. Rozdělena je na dvě alternativy.

 

Operativní leasing

Operativní leasing obsahuje jednak zákonné pojištění v rozsahu 70/70 milionů. Dále také havarijní pojištění. V něm je zahrnuta 10% spoluúčast včetně GAP. Operativní leasing ve svém nastavení počítá i se silniční daní a poplatky za rádio.

 

Full Service Leasing

Full Service Leasing je určen k financování vozidla v následujícím rozsahu: Zahrnuje zákonné pojištění na částku 70/70 milionů. Dále obsahuje havarijní pojištění s 10% spoluúčastí včetně GAP a pojištění obvodových skel. Nechybí silniční daň a poplatky za rádio. Započítána je rovněž dálniční známka. Z dalších služeb tento typ leasingu stejně tak obsahuje výměnu náhradních dílů a opravy vozu, nonstop asistenční službu a pneuservis.

 

Servisní služby Kia

V rámci služeb pro malé a střední firmy nabízí Kia ke svým vozům rovněž i špičkové servisní služby. To znamená především používání vždy originálních náhradních dílů. Během servisování vozidla je také pro zákazníka zajištěn náhradní automobil.

Součástí servisu je také poradenství. Pokud se potřebujete na cokoli zeptat, ať již ohledně produktů, služeb nebo financování, vždy se můžete obrátit na svého prodejce Kia.

 

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz