Potřebujete ušetřit na prosvětlení průmyslové budovy? Vsaďte na skleněné fasády!

skleněné fasády

Přísun přirozeného světla, šetření elektrickou energií za světlo a topení a čistý vzhled. To všechno a více poskytují skleněné fasády, o kterých v tomto článku píšeme více.

 Druhy skleněných fasád

 MB-SR50N HI

Tento druh skleněné fasády splňuje nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci budov. Co to znamená? Nejen ušetření peněz na osvětlení prostor, ale také za nulové úniky teploty v zimě. Hliníková struktura je navržena tak, aby udržela skleněné panely o hmotnosti až 600 kg. Lišty mohou být navrženy tak, aby měly maskovací efekt, tedy nebudou vidět jednotlivé hliněné strukturované lišty v celkovém vzhledu skleněné fasády.

Technické parametry:

  • odolnost na zatížení větrem činí 2400 Pa
  • tloušťka zasklení je v rozsahu 26-64 mm
  • zatížení příček až 600 kg
  • součinitel prostupu tepla od 0,7 W/m2K

MB-SR50 EFEKT

Ekonomická varianta strukturální fasády. Kotvení skla je v tomto systému řešeno bodovým kotvením na vnitřní straně s tmelovou spárou. Takto se vytváří jednotný efekt skleněné plochy. Nejen exteriéry mohou mít výhody této fasády. Lehké závěsně a výplňové příčky jsou také skvělou možností s Efektem. Pro interiéry je důležitá zvuková izolace profilu, která je dosažena použitím tepelné vložky z izolačního materiálu HPCV a těsněním z EPDM.

MB-SR50N EI

Systém klasifikován jako NRO (nerozšiřující oheň). V kombinaci s tímto systémem se doporučuje využití styčníků sloupků se sloupem. To proto, aby struktura kvalitně odváděla vodu a umožňovala ventilaci prostorů mezi jednotlivými tabulemi.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz