Kotvičník zemní (bulharský tribulus) a jeho účinky na vaše zdraví

kotvičník kapsle

V současné době do bylinek vkládá důvěru stále více lidí. Důvodů je hned několik. Bylinky nemají žádné vedlejší účinky na rozdíl od chemických preparátů, jsou zdraví prospěšné a podporují správnou funkci jednotlivých orgánů. Slyšeli jste, že třeba kotvičník kapsle se používají jako přírodní afrodisiakum? V následujících řádcích vám však představíme mnohem více pozitiv kotvičníku zemního.

Kotvičník zemní je rostlina, která je svými blahodárnými účinky proslulá po celém světě. Používá se například na odbourání depresí, stejně tak i ke zvýšení libida. Jestliže se vám zdá, že v posledních týdnech nemáte pomyšlení na postelové hrátky, ať už je to způsobeno čímkoliv, kotvičník zemní vám vrátí chuť k intimním radovánkám.

Tribulus snižuje krevní tlak i hladinu cholesterolu

V první řadě bychom měli podotknout, že užíváním kotvičníku snížíte krevní tlak. Jestliže tedy bojujete s vysokým krevním tlakem, neměl by kotvičník na vašem nočním stolku chybět. Podle vědců, již provedli studii na osobách s vysokým krevním tlakem, došlo k jeho snížení už po týdnu užívání kotvičníku. Stejně tak bylinka pomáhá lidem s vysokou hladinou cholesterolu.

Pokud je deprese vaše věrná kamarádka, je nejvyšší čas jí dát sbohem. Kotvičník napomáhá k odbourání depresí, nicméně nemá takové silné účinky jako antidepresiva, a proto je v takovém případě nezbytné zvážit, zda nepřijde vhod i návštěva odborníka, pokud se deprese prohlubují.

Kotvičník i pro diabetiky

Ve výčtu výhod ještě pokračujeme. Bylinka dokáže snížit účinky diabetu a hladinu glukózy v krvi. Závěrem ještě zdůrazníme, že kotvičník napomáhá zlepšit erektilní vlastnosti. Užívají ho i mnozí sportovci a kulturisté, neboť podle jejich slov zvyšuje koncentraci testosteronu.

Sáhněte po doplňku stravy, jenž je vyráběn přímo z kotvičníku pocházejícího z peru. Doplněk stravy objednaný z EXOTIC HERBS vám pomůže formovat postavu, podpořit imunitu, zvýšit odolnost vůči stresu a nastolit hormonální rovnováhu.

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz