Oblečení bez brandu: Ušetřete a dopřejte si stejnou kvalitu

kšiltovky levně

Nemůžete to skrýt. Světu vládnou všudypřítomná loga nejrůznějších firem. Infiltrovaly naše životy a téměř nepostřehnutelně ovlivnily naše každodenní rozhodnutí. Při výběru produktu z regálu se často řídíme rozpoznatelným štítkem, který kladně spojujeme s barevnými reklamami nebo spoléháme na naše vlastní zkušenosti a svěřujeme vaši důvěru prověřené společnosti. 

Vydání nejprodávanější knihy Naomi Klein však změnilo světový pohled na všechny druhy rebelů a alterglobalistů. Mnoho lidí se začalo ptát proč platím více peněz za tričko s logem výrobce, pokud se staneme živou reklamou. Proč raději lidé nenosí oblečení bez potisku?

Pokud je volba v obchodě určena vysokou kvalitou nebo správným střihem a nemusíte zobrazovat štítek výrobce, mikiny a trička, styl oblečení bez brandu se perfektně hodí do našeho každodenního oblečení. Popularita tohoto trendu roste a zákazníci si mohou pořídit kšiltovky levně, protože neobsahují logo jakékoliv značky. 

Oblečení bez loga také ukradlo srdce některých milovníků pouliční módy a mnoho značek streetwear vydává své kolekce tím, že se vzdává viditelných značek nebo je minimalizuje. Trička a mikiny bez potisku mít například jen mírnou aplikaci ve výšce prsou, přičemž toto řešení je také široce používáno mezi největšími výrobci oděvů, jako je Polo Ralph Lauren nebo Lacoste a jeho známý krokodýl. Chcete-li však ušetřit, pořiďte si oblečení, batohy, kšiltovky a bílá trička bez potisku a jakéhokoliv brandu. 

Oblečení bez jakéhokoliv brandu neznamená, že by bylo méně kvalitnější. Naopak často jej vyrábí lokální výrobci přímo v zemi prodeje, nemusíte se tedy obávat nekvalitních kousků, které jsou vyráběny rychle a nekvalitně. Kromě nezávislosti a nedostatku příslušnosti ke značce je styl bez brandu také extrémně univerzální, a proto stojí za to mít ve vašem šatníku oblečení bez potisku. Při výběru značek, které skrývají svá loga, přestáváme být chodící reklamou a nejsme hodnoceni tím jaké výrobky v obchodě pořizujeme. 

  • Vytvořeno dne .

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S výběrem hostingu nám pomáhá: https://www.nejlepsi-webhostingy.cz